Álláslehetőség

Nyomdai gépmester

Legyen szó bármelyik területünkről… elkötelezett, dolgozni akaró és tudó, szorgalmas embereket keresünk.

Csatlakozz hozzánk!

               Eleged van a 3-4 műszakos, vagy folyamatos munkarendből?

Kiszámítható munkahelyet keresel?

Ahhoz mit szólnál, ha:

  • Látnád a munkád azonnali eredményét?
  • Valós hatásod lenne a döntésekre?
  • Ha valóban fontos lenne a véleményed?
  • Nem egy lennél sok munkavállaló közül?
  • Családias, 70 fős cégnél dolgozhatnál, ahol név szerint ismerik egymást a munkatársak?
  • Részt vehetnél akár egy Stühmer szaloncukor doboz, vagy a St. Andrea borosdobozainak előállításában?

Feladat:

  • Heidelberg Speedmaster nyomdagépen gépmesteri feladatok
  • MGI digitális felületnemesítő gépen (aranyozás, lakkozás)
  • a gyártás végrehajtása a szakmai vezető utasítása, valamint a gyártási program alapján
  • folyamatos minőségellenőrzés és színhelyes nyomtatás
  • előírt időközönkénti gépkarbantartás
  • a gép és annak környezetének a tisztán tartása
  • a munkavégzés számítógépes adminisztrálása

Elvárás:

  • gépmester vagy betanított gépmesteri végzettség
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • önálló, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó műszaki érzék
  • színlátás
  • nyitottság az új technológiákra, tanulni vágyás
  • több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Heidelberg nyomdagépen szerzett tapasztalat
  • Photoshop, Illustrator program ismerete

Kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil háttér
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • a sikeres munkahelyi beilleszkedést segítő mentori program
  • a betanulást segítő egyéni karrierterv
  • jó munkahelyi légkör
  • jutalomra épülő munkatárs ajánlási rendszer
  • magas színvonalú munkakörülmények
  • munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye: Sz.Variáns Kft. debreceni telephelye

Csatlakozz csapatunkhoz! Ide küldheted önéletrajzodat: hr@szvarians.hu